Monobank блокує грошові рахунки українців: названа причина

Автор: Лобанова Єлизавета

Monobank блокує гроші клієнтів через перекази на криптовалютні гаманці. Українці обурені такими діями банку, проте їм пояснили, на якій підставі запроваджуються такі обмеження.

Monobank блокує грошові рахунки українців: названа причина - today.ua

Один із клієнтів залишив скаргу на monobank на спеціалізованому форумі. За його словами, банк відмовив в обслуговуванні та заблокував картки не тільки йому, а й тим особам, яким він пересилав криптовалюту з картки monobank. Чоловік переконаний, що його рахунок було заблоковано незаконно.

Однак у банку пояснили, що відповідно до своєї внутрішньої політики розголошувати причину відмови від співпраці клієнтам вони не зобов'язані. При цьому, виходячи зі скарги клієнта, можна зрозуміти, чому його рахунок заблокували. Справа в тому, що клієнт не підтвердив джерело свого доходу на карті кілька тижнів раніше, через що банк і обмежив доступ до коштів. Це міра, якою користуються всі українські банки, якщо їхні клієнти з тієї чи іншої причини відмовляються пояснити джерела свого доходу.

Monobank блокує грошові рахунки українців: названа причина

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Все, що клієнт сказав банку, це те, що на карті у нього "заощадження від криптовалюти". Перевірити походження цих коштів monobank не може, як і те, чи платить клієнт податки від свого доходу. Банк бачить, що клієнт офіційно не працює, не сплачує податки, але постійно отримує перекази на свою картку. Тому його і попросили надати документи для підтвердження доходу, і він розповів про перекази по криптовалютному рахунку.

Непрацюючий клієнт знімав криптовалютні заощадження, а потім переказував криптовалюту на інші рахунки. Пояснити такий вид діяльності банку і якими засобами він оперує, чоловік не зміг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кожен банк в Україні має свої обмеження на переказ коштів та має право запитати у клієнтів джерело доходу. Перед тим як клієнту відкривають картку, він заповнює анкету, в якій вказує приблизну суму переказів в майбутньому та джерело походження коштів, а також як він витрачатиме гроші. Якщо дана інформація в майбутньому не відповідає дійсності, то банк має повне право запросити у клієнта інформацію, що його цікавить, і встановити обмеження на користування заощадженнями.

Раніше повідомлялося, як українці можуть зняти гроші з картки monobank у банкоматах ПриватБанку.