Мобілізованим в одній із областей України будуть виплачувати одноразову допомогу: про яку суму йдеться

Автор: Лобанова Єлизавета

Мобілізація в Україні активно продовжується. Щоб мотивувати призовників вступати до лав ЗСУ, для них вигадують різні "плюшки". Наприклад, Одеська міська рада ухвалила рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги у розмірі 20 тисяч гривень кожному мобілізованому.

Мобілізованим в одній із областей України будуть виплачувати одноразову допомогу: про яку суму йдеться - today.ua

Це рішення саме міської влади і гроші буде виділено із коштів міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги вразливим верствам населення Одеси на 2024-2026 роки.

Щоб отримати свої гроші, мобілізованим одеситам потрібно буде надати певний перелік документів. Його визначать міська влада спільно з військовими.

Мобілізованим в одній із областей України будуть виплачувати одноразову допомогу: про яку суму йдеться

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Також мобілізовані українці мають право на отримання військової форми від держави, або на компенсацію своїх витрат. Однак на практиці вони часто змушені купувати обмундирування за власний кошт, не чекаючи допомоги. Часто форма купується за рахунок родичів мобілізованих чи волонтерів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Багато зимового одягу військовим наразі передають і іноземні донори. Найближчим часом очікується великий пакет допомоги від Канади на суму $25 млн, до якої увійдуть зимовий одяг та обладнання, а також черговий пакет військової допомоги із запасів Канадських збройних сил (CAF), у тому числі артилерійські снаряди, патрони та авіаційні бомби.

Раніше повідомлялося, хто з українських військових може отримати до 777 тисяч гривень допомоги.