Мобілізація у Німеччині: у Бундестазі заявили, що українські чоловіки мають повернутися додому

Автор: Марченко Любов

Українських чоловіків, які на початку повномасштабної війни опинилися в Німеччині, і які можуть підлягати мобілізації, пропонують відправити на Батьківщину. Вони цілком могли би поповнити лави ЗСУ, а також замінити тих співвітчизників, які знаходяться на фронті від самого початку війни.

Мобілізація у Німеччині: у Бундестазі заявили, що українські чоловіки мають повернутися додому - today.ua

Така заяву пролунала з уст депутата німецького Бундестагу Родеріха Кізеветтера.

З початку повномасштабної війни в Україні в Європу масово мігрували не лише українські жінки з дітьми, але й молоді чоловіки, які цілком придатні для мобілізації. Відповідно до підрахунків, зараз в країнах ЄС, крім жінок і дітей, знаходиться близько 600 тисяч молодих українських чоловіків. В одній тільки Німеччині їх налічується близько 220 тисяч. Усі ці молодики могли би поповнити українське військо, щоб допомогти своїм співвітчизникам, які вже вкрай виснажені війною.

"В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків", – заявив Кізеветтер.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Мобілізація у Німеччині: у Бундестазі заявили, що українські чоловіки мають повернутися додому

Лише з тих 220 тисяч чоловіків, як переховуються в Німеччині, можна було б сформувати більше десяти дивізій, вважає депутат Бундестагу. Втім, вони могли би знадобитися своїй країні навіть не на війні, а на громадських роботах. Адже зараз чимало українських міст стоять у руїнах, і хтось усе це має розчищати та відбудовувати.

Втім, чи прислухаються депутати Бундестагу до заяви свого колеги, поки що невідомо. Наразі ніяких законодавчих змін немає, а отже українським чоловікам у Німеччині, ще не час пакувати валізи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, в Німеччині ухвалили важливе рішення щодо подальшого перебування українських біженців.