Мобілізація у селах проводиться інтенсивніше, ніж у містах: у Верховній Раді назвали причину

Автор: Леся Ловіцька

Мобілізація у селах та невеликих містах проводиться інтенсивніше, ніж у мегаполісах. У Верховній Раді назвали причину такої тенденції.

Мобілізація у селах проводиться інтенсивніше, ніж у містах: у Верховній Раді назвали причину - today.ua

Користувачі соціальних мереж активно обговорюють вручення повісток. Наголошено, що у сільській місцевості до армії призиваютю набагато більше чоловіків, ніж у великих обласних центрах. Член комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Соломія Бобровська зазначила, що це пов'язано з корумпованістю системи та місцями реєстрації місця проживання військовозобов'язаних.

Депутат наголосила, що згідно із законом повістки мають вручати особисто в руки. Документи можна видавати безпосередньо за місцем проживання.

"Люди, які проживають у селах, фактично перебувають за своїм місцем реєстрації. Людей у місті складніше знайти, вони часто у місті не прописані, або живуть не там, де зареєстровані. І можливості тоді вручати таким чином повістки не було", - пояснила народна обраниця. 

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Бобровська також уточнила про корупцію на місцях, навела приклад Одеської області. За словами депутата, у регіоні добре розвинена мережа російської агентури, а також виникають складнощі у роботі з корупційними керівниками.

Вона зазначила, що з минулим начальником місцевого ТЦК були домовленості. Викрито цілу схему: за хабар у 8000 доларів можна було отримати відстрочку від служби у ЗСУ.

Мобілізація у селах проводиться інтенсивніше, ніж у містах: у Верховній Раді назвали причину

Соломія Бобровська назвала найголовніші проблеми мобілізації в Україні. Однією з них є комплектація за принципом кількості, а не якості. Вона назвала процес провальним. Також зазначено помилкове посилання, яке поширилося в суспільстві, нібито "перемога вже завтра". Це розслаблює людей і дозволяє їм побачити реальні масштаби протистояння з рашистами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Наступний виклик – це вік, адже від нього залежить фізична результативність. Також проблемою можуть бути залежності чи хвороби, з якими не повинні допускати до служби", – цитує представницю парламенту "Телеграф".

Раніше стало відомо про посилення мобілізації в Україні: призиватимуть до армії чоловіків з хронічними захворюваннями та інвалідністю.

Головне