Доплату військовослужбовцям планують підвищити до 200 тис. грн: Мінфін шукає гроші на ініціативу Зеленського

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський виступив за збільшення до 200 тисяч бойових виплат українцям на передовій. Гроші на це має знайти Міністерство фінансів.

Доплату військовослужбовцям планують підвищити до 200 тис. грн: Мінфін шукає гроші на ініціативу Зеленського - today.ua

Ще наприкінці лютого глава держави запропонував подвоїти виплати бійцям, які вже два роки б'ються на передовій. Чи є для цього фінансова можливість поки що не зрозуміло, проте у Верховній Раді підтвердили, що така робота ведеться.

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко розповів, що також можуть бути покращені пільги для фронтовиків на оплату навчання та послуги ЖКГ.

"Президент сказав про 200 тисяч. І це, наскільки я знаю, зараз достатньо серйозно розглядається. Є ініціативи щодо дітей, родичів, тих, хто проходить безпосередньо військову службу на передовій — дати пільги щодо навчання і все, що стосується навчання. Ходили думки й чутки про інші пільги, пов'язані зі сплатою комунальних речей. Але я тільки чув, що це були чутки й не більше. Не можу їх підтвердити чи спростувати", - заявив нардеп.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Олександр Федієнко уточнив, що наразі Міністерство фінансів робить розрахунки, щоб зрозуміти, чи потягне український бюджет президентську ініціативу.

Доплату військовослужбовцям планують підвищити до 200 тис. грн: Мінфін шукає гроші на ініціативу Зеленського

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Народний депутат вважає, що його колегам слід частіше контактувати з українськими військовими, аби розуміти їхні потреби. Він не закликає депутатів Верховної Ради їхати для цього безпосередньо на фронт. За словами Федієнка, вони можуть спілкуватися із захисниками, які були виведені в тил у рамках ротації.

Нагадаємо, в Україні розпочалася масштабна демобілізація строковиків, яку раніше погодив президент Володимир Зеленський.