У Міненерго анонсували підвищення тарифу на світло найближчим часом

Автор: Корнєєв Ігор

Міністр енергетики України Герман Галущенко підтвердив, що рішення щодо підвищення тарифу на електрику для побутових споживачів ухвалено. До кінця травня Міненерго повідомить, на скільки збільшиться плата за світло.

У Міненерго анонсували підвищення тарифу на світло найближчим часом - today.ua

Герман Галущенко зазначив, що зараз вирішується питання щодо розміру тарифу. Також в уряді розглядають можливість встановити різний тариф для громадян залежно від обсягів споживання електрики.

"Це питання на розгляді, сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки, рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня. Ми наразі розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший – буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії", – сказав голова Міненерго.

Народний депутат Олексій Кучеренко раніше прогнозував, що новий тариф на світло для побутових споживачів запровадять із 1 червня. На його думку, він може становити 3,5-4 грн/кВт*год.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Нагадаємо, зараз українці платять за світло 2,64 грн/кВт*год. Сім'я із трьох осіб, яка споживає на місяць 300 кВт*год, заплатить сьогодні близько 800 грн.

У Міненерго анонсували підвищення тарифу на світло найближчим часом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ж тариф підвищать на мінімальне прогнозоване нардепом Кучеренком значення 3,5 грн/кВт*год, то за той самий обсяг доведеться заплатити на 258 грн більше. Якщо на 4 грн/кВт*год – на 402 гривні більше.

Втім, тариф може бути підвищений значно сильніше. В Укренерго раніше казали, що ринкова ціна електроенергії сьогодні становить 8 грн/кВт*год. Член наглядової ради НЕК "Укренерго" Юрій Бойко заявив, що будь-який тариф для побутових споживачів, який буде нижчим від цього значення, є компромісним рішенням.