Ми за три кроки від членства в Євросоюзі, - Дмитро Кулеба

Автор: Корнєєв Ігор

Сьогодні, 25 червня, у Люксембурзі розпочнуться переговори щодо вступу до Євросоюзу України та Молдови. У Міністерстві закордонних справ пояснили, що це дасть нашій країні і як далеко ми перебуваємо від повноцінного членства в ЄС.

Ми за три кроки від членства в Євросоюзі, - Дмитро Кулеба - today.ua

Єврокомісія позитивно оцінила спрямовані на європейську інтеграцію реформи, які провели Київ та Кишинів. 7 червня європейський уряд рекомендував розпочати переговори з Україною та Молдовою щодо вступу до Євросоюзу.

Сьогодні о 15.30 за місцевим часом у Люксембурзі розпочнеться міжурядова конференція з Україною, на шість годин вечора заплановані аналогічні переговори з Молдовою.

"Ми буквально в трьох кроках від членства в Європейському Союзі. І це, без перебільшення, подія глобального значення для Європи", - прокоментував цю подію міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Він заявив, що якщо Єврокомісія визнає успішність переговорів, наступним кроком стане підписання Угоди про вступ України до ЄС. Остання стадія – ратифікація угоди парламентами країн, що входять до Європейського Союзу. Це означатиме повноправне членство нашої країни у ЄС.

Але навіть у статусі кандидата, за словами Дмитра Кулеби, перед Україною відкриються великі перспективи.

Ми за три кроки від членства в Євросоюзі, - Дмитро Кулеба

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Навіть рух до членства в ЄС, не кажучи вже про саме членство, - це потужний інструмент відновлення України, відновлення інфраструктури і нормального економічного життя в нашій країні", – заявив глава МЗС України.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Ізраїль повідомив про намір з 1 серпня посилити безвізовий режим. Посольство України в Ізраїлі жорстко відреагувало на це, погрожуючи піти на аналогічні заходи щодо паломників-хасидів.