Мер окупованого Скадовська різко відповів на нові жарти “Кварталу 95“

Автор: Ольга Березовська

Міський голова Скадовська не став мовчати, коли про його місто невдало пожартували популярні гумористи з "Кварталу 95". Олександр Яковлєв запропонував шоуменам вибачитись перед українцями.

Мер окупованого Скадовська різко відповів на нові жарти “Кварталу 95“ - today.ua

Все почалося з того, що у новорічному випуску гумористи показали публіці номер про дівчину, яка приїхала на Закарпаття зі Скадовська, курортного міста Херсонської області. "95 Квартал" пожартував з того, як українка, яка все життя розмовляє російською мовою, намагається говорити українською і спотворює значення слів.

На цей номер відповів у своєму Фейсбуці мер Скадовська. У невеликому відео Олександр Яковлєв заявив, що зовсім недоречно жартувати над містом, яке з перших днів війни перебуває під окупацією Росії і потребує підтримки.

Мер окупованого Скадовська різко відповів на нові жарти “Кварталу 95“

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Він зазначив, що місцеві жителі чудово знають українську мову, хоч і розмовляють російською. Тому закликав гумористів вибачитись.

"Дуже правий був Петлюра, який казав: "Нам не так страшні московські воші, нам страшні українські гниди". Жарти про "с*с*ки" зі Скадовська, напевно, комусь здаються дуже дотепними. Але хай це буде на совісті режисерів. Сподіваюся, у них вистачить сили вибачитись перед українцями", - сказав міський голова окупованого Скадовська.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці повністю підтримали Олександра Яковлєва. У коментарях вони почали критикувати гумор "Кварталу 95" пропонуючи зовсім закрити проєкт, який уже не раз потрапляв у неприємні ситуації через недоречні жарти.

Нагадаємо, "Квартал 95" нещодавно потрапив у скандал через новорічні концерти.