Макрон відреагував на заяву Сирського про французьких військових в Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Західна преса повідомляє, що президента Франції Емманюеля Макрона розчарувала заява головкому ЗСУ Олександра Сирського про швидке прибуття в Україну військових інструкторів із цієї країни. Раніше сам Макрон заявляв, що розглядає таку можливість.

Макрон відреагував на заяву Сирського про французьких військових в Україні - today.ua

Ще наприкінці зими президент Франції звернувся до колег по НАТО із пропозицією відправити війська до України. Це викликало паніку серед російської пропаганди, але відгуку серед партнерів по Альянсу не знайшло.

Тоді Емманюель Макрон заявив про намір відправити французьких військових інструкторів до України, щоб вони допомогли у підготовці нових бійців Сил оборони.

27 травня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що з юридичного погляду Україна вже готова до залучення французьких військових.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

"Радо вітаю ініціативу Франції направити в Україну інструкторів для підготовки українських військовослужбовців. Мною вже підписані документи, які дозволять першим французьким інструкторам невдовзі відвідати наші навчальні центри та ознайомитися з їхньою інфраструктурою та персоналом", – зазначив Олександр Сирський.

Deutsche Welle повідомляє, що президента Франції засмутила заява головкому ЗСУ. За словами журналістів німецького видання, він назвав його "прикрим та неузгодженим".

"Оскільки Україна вже виправила сказане Сирським, потреби й надалі коментувати цю заяву немає", - сказав президент Франції.

Макрон відреагував на заяву Сирського про французьких військових в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цей інцидент навряд чи вплине на рішучість Емманюеля Макрона направити французьких військових інструкторів до України. Його позиція щодо Росії стає дедалі жорсткішою. Напередодні він із картою в руках доводив колегам по НАТО необхідність дозволити Україні завдавати ударів по військових об'єктах у Росії.

На початку травня Емманюель Макрон заявляв, що Франція готова надіслати в Україну не лише інструкторів, а й бойові частини. Також він назвав умову, за якої це станеться.