Кулеба повідомив, скільки систем Patriot союзники передадуть Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Україна разом із союзниками шукає можливість захистити міста та критичну інфраструктуру від російського ракетного терору. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про прогрес у цьому питанні.

Кулеба повідомив, скільки систем Patriot союзники передадуть Україні - today.ua

На цей час Київ веде переговори щодо постачання чотирьох систем Patriot від союзників. Глава МЗС України Дмитро Кулеба уточнив, що конкретну інформацію про зміцнення ППО нашої країни буде надано після ухвалення остаточних рішень.

"Завдання міністрів — готувати рішення. І зараз у розробці вже є, я говорив три минулого тижня, але сьогодні у мене остання розмова була, і я розумію, що у нас є на радарі чотири конкретні батареї, якщо йдеться про Patriot", – повідомив голова дипломатичного відомства.

За словами Кулеби, переговори ведуться із США та деякими іншими країнами, здатними надати сучасні комплекси ППО Україні. Попередні домовленості вже є, зараз український уряд працює над прискоренням ухвалення рішень.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Міністр закордонних справ України заявив, що не сумнівається у тому, що питання буде вирішено позитивно.

Нагадаємо, Дмитро Кулеба, а також президент України Володимир Зеленський, багато разів заявляли, що Силам оборони нашої країни потрібні додаткові сім систем Patriot, щоби ефективно захистити міста від варварських ударів Росії.

Кулеба повідомив, скільки систем Patriot союзники передадуть Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Німеччина вже оголосила про передачу ще одного такого комплексу. Це вже третя система Patriot, яку німці передають Україні.

Сьогодні Великобританія оголосила про найбільший за роки війни пакет військової допомоги для нашої країни. Відомо, що в ньому будуть і ракети для комплексів ППО, яких гостро не вистачає останнім часом.