Київстар почне використовувати новий код: як це позначиться на чинних номерах

Автор: Ольга Березовська

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" повідомив абонентів, що готується до запуску нових номерів телефонів. Що відомо про новинку?

Київстар почне використовувати новий код: як це позначиться на чинних номерах - today.ua

Наразі компанія "Київстар" використовує п'ять національних кодів мережі. Так, номери телефонів цього мобільного оператора починаються з цифр 67, 68, 96, 97 та 98. Але вже незабаром у продажу з'являться нові номери, які починаються на +380 77.

Про це йдеться у заяві Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК).

"НКЕК прийнято рішення видати заявнику дозвіл на користування кодом мережі призначення "77" для мережі мобільного зв'язку", - йдеться у повідомленні.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Київстар почне використовувати новий код: як це позначиться на чинних номерах

Також зазначено, що відповідний дозвіл розрахований на п'ять років, і він надасть можливість мобільному оператору підключити ще 10 мільйонів нових абонентів. Тому запуск додаткового коду ніяк не позначиться на діючих номерах.

"Вільного номерного ресурсу, що залишився, недостатньо для задоволення потреб абонентів "Київстар" у перспективі найближчих двох років", - сказано в офіційній заявці на новий код.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як зазначили у своєму зверненні представники "Київстар", новий код дозволить уникнути дефіциту вільних номерів. Крім того, він уможливить подальший сталий розвиток послуг, створить ресурс на випадок аварійних ситуацій у мережі інших операторів зв'язку, а також дозволить встановити карантинний період для наявного ресурсу нумерації для зниження кількості скарг від клієнтів.

Раніше повідомлялося, що Київстар готується до запуску нової послуги для своїх клієнтів.