Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам за кордоном

Автор: Леся Ловіцька

Кабмін заборонив пересилати за кордон паспорти чоловікам призовного віку. Про це стало відомо з постанови уряду №443 від 23 квітня.

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам за кордоном - today.ua

Йдеться про документи, які оформлюються для українців віком 18-60 років. Вказано, що було внесено зміни до пункту 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо оформлення українських та закордонних паспортів громадянам України.

Наразі зазначені документи можна буде отримати лише на території нашої держави.

Нагадаємо, що напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив про зупинення консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку за кордоном. За його словами, таке рішення буде чесним стосовно тих, хто ухиляється від захисту Батьківщини під час війни.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Глава МЗС висловив думку, що громадяни, які втекли за кордон, не поспішають виконувати свій обов'язок, але прагнуть отримувати державні послуги у повному обсязі. Це несправедливо по відношенню до тих, хто захищає нашу країну від знищення російськими окупантами.

"Якщо ці люди вважають, що хтось там, далеко на фронті, воює і віддає свої життя за цю державу, а хтось посидить за кордоном, але при цьому отримуватиме послуги від цієї держави, то це не працює", - наголосив Кулеба.

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам за кордоном

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У ДП "Документ" повідомляли, що видача паспортів для дітей віком до 12 років проводиться без проблем, тому що їм немає потреби проходити біометричну верифікацію.

Раніше Кабмін змінив зарплату українських військовослужбовців за кордоном.