Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

Автор: Леся Ловіцька

Українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого. Грошову допомогу певним категоріям громадян представляє ЮНІСЕФ – Дитячий фонд ООН.

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого - today.ua

Йдеться про програму фінансової підтримки сімей, які проживають у прифронтових регіонах. Посібники призначені для дітей та дорослих. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Вказано, що виплати надаються сім'ям у восьми прифронтових районах Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

"Такі сім'ї зможуть протягом трьох місяців отримувати по 3600 грн на дорослого та 6600 грн на дитину", - зазначив глава Кабміну.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Шмигаль подякував міжнародним партнерам нашої держави за допомогу у реалізації важливої ініціативи.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ розгорнув в Україні масштабну програму гуманітарної підтримки "Спільно", в рамках якої соціальний захист та підтримку отримують сім'ї з дітьми.

Влітку 2022 року ЮНІСЕФ розширив допомогу для українців, що дозволило отримувати кошти всім сім'ям із дітьми, незалежно від області. Грошова підтримка надавалася двом категоріям сімей: тим, у яких виховуються троє та більше дітей віком до 18 років та тим, у яких є дитина до 18 років з інвалідністю.

Заявку на нарахування грошової допомоги від ЮНІСЕФ можна подати на сайті register.unicef.org. Їх не потрібно знову подавати сім'ям, які раніше реєструвалися та зараз підходять під нові критерії. Їхні дані розглянуть.

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні виконує соціальні зобов'язання

Денис Шмигалль запевнив, що в Україні без затримок нараховують пенсії та інші соціальні виплати – завдяки фінансовій підтримці партнерів. Пенсіонери у листопаді отримали 57,8 млрд грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також продовжується реалізація програми щомісячних доплат до пенсій за віком. Українці 70-75 років додатково отримують 300 грн, 75-80 років – 456 грн, а з 80 років – 570 грн.

Нагадаємо про грошову допомогу, яку українцям надає благодійний фонд Action Against Hunger.