Грошова допомога до Дня незалежності: Кабмін погодив виплати українцям до 3100 грн

Автор: Леся Ловіцька

Кабмін затвердив грошову допомогу українцям на День незалежності. Йдеться про виплати, розмір яких сягає 3100 грн.

Грошова допомога до Дня незалежності: Кабмін погодив виплати українцям до 3100 грн - today.ua

Це разова фінансова допомога, передбачена для деяких категорій населення, зокрема для ветеранів. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Йдеться про осіб, на які поширюється дія законів "Про жертви нацистських переслідувань" та "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

До 24 серпня 2024 року разову грошову допомогу отримають колишні малолітні українці, яким на момент ув'язнення в гетто, концтаборах та інших місцях примусового тримання не було 14 років, громадяни, які отримали інвалідність у результати трудового каліцтва, загального захворювання або з інших причин. На кошти можуть розраховувати й особи з інвалідністю внаслідок війни.

Які виплати отримають українці до Дня незалежності

Розмір виплати до національного свята залежить від групи інвалідності:

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

  • І – 3100 грн;
  • ІІ – 2900 грн;
  • ІІІ – 2700 грн.

Учасники бойових дій, колишні ув'язнені гетто, концтабори та інші місця примусового тримання, яким на момент позбавлення волі не було 18 років, дітям, які народилися в цих місцях, а також постраждалим учасникам Революції гідності виплатять по 1000 грн.

Українцям з особливими заслугами перед Батьківщиною нарахують по 3100 грн.

Матеріальна підтримка у розмірі 650 грн передбачена для:

  • членів сімей загиблих чи померлих захисників України, дружинам або чоловікам померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни – за умови, що вони не реєстрували повторний шлюб;
  • членам сімей загиблих чи померлих ветеранів війни;
  • дружинам або чоловікам померлих учасників бойових дій, жертв нацистських переслідувань, учасників війни, які за життя були визнані особами з інвалідністю від трудового каліцтва, загального захворювання та з інших причин – за умови, що вони не реєстрували повторний шлюб.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, учасників війни, а також особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям підпільників, партизанів та інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога виплатять до Дня незалежності по 450 грн. 

Раніше повідомлялося, що Кабмін із 1 квітня проведе масове скорочення державних службовців. Це пов'язано з тим, що деякі з них отримували завищені надбавки.