Гетманцев попередив українців про підвищення податків: “Пропозиції будуть радикальними“

Автор: Леся Ловіцька

В Україні склалася напружена ситуація з наповненням бюджету. Його планують підтримати за рахунок підвищення податків – аналітики попереджують про невідворотність такого рішення. Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев заявив, що очікує на радикальні пропозиції від уряду.

Гетманцев попередив українців про підвищення податків: “Пропозиції будуть радикальними“ - today.ua

Вказано, що ситуація у державі досить складна. Варіанти зростання податків, і військового збору зокрема, очікують від Кабінету Міністрів найближчим часом.

За словами Гетманцева, у бюджеті є певне недофінансування військових видатків. Неодноразово з'являлася інформація про те, що дефіцит становить сотні мільярдів гривень. На це вказували міністри оборони та фінансів. Йдеться про дуже великі суми, які не можна знайти завдяки впровадженню точкових рішень.

Нардеп не вважає детінізацію бізнесу радикальним способом розв'язання проблеми, тому що отримані ресурси вже використовуються. Спостерігається навіть перевиконання бюджету. Проте ці гроші не вирішать наявних проблем. І зараз Кабмін має надати пропозиції щодо можливості змін на краще.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

"І зважаючи на те, що ситуація є достатньо серйозною, очікуємо такі пропозиції найближчим часом. Якими будуть ці пропозиції, я не готовий говорити, але розумію, що вони будуть достатньо радикальними", – підкреслив народний обранець.

Гетманцев попередив українців про підвищення податків: “Пропозиції будуть радикальними“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що уряд розглядає можливість підвищення податку на додану вартість та військового збору. Однак поки невідомий новий розмір ставок.

Раніше повідомлялося, що для багатьох ФОП підвищення податків може стати фатальним. А частина підприємців просто "піде у тінь", щоб приховати свої реальні прибутки.