ФОП переведуть на звичайну систему оподаткування – Гетманцев

Автор: Ольга Березовська

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев повідомив, що в Україні відбудуться зміни для ФОП. Їх планують перевести на звичайну систему оподаткування.

ФОП переведуть на звичайну систему оподаткування – Гетманцев - today.ua

У рамках здійснення Національної стратегії доходів в Україні планується провести реформу податкової системи для українського бізнесу. Насамперед це стосується фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування. Про це заявив у новому інтерв'ю Данило Гетманцев.

Голова податкового комітету Верховної Ради зазначив, що чинна система єдиного податку потребує оновлення. Він вважає, що вона не підтримує підприємців, а дає можливість середньому та великому бізнесу ухилятися від оподаткування. Тому є сенс у збільшенні лімітів, що діють, але тільки в сукупності з системою єдиного податку.

ФОП переведуть на звичайну систему оподаткування – Гетманцев

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

"Тому в грудні 2023 року Кабінетом міністрів було затверджено національну стратегію доходів, яка передбачає, що протягом трьох років з моменту закінчення військового стану, тобто не зараз, система єдиного податку, яка є, вона буде перетворена на одну з діючих у Європейському союзі ", - додав Гетманцев.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він не повідомив, які саме зміни відбудуться, але зазначив, що всі ФОП у результаті будуть переведені на звичайну систему оподаткування.

Нагадаємо, що найближчим часом український бізнес планують звільнити від сплати одного податку. Відповідний законопроект уже подано до Верховної Ради.