Епіцентр звернувся з важливою інформацією до жителів Харкова, чиї рідні загинули в гіпермаркеті внаслідок ракетної атаки

Автор: Марченко Любов

У зруйнованому приміщенні гіпермаркету Епіцентр у Харкові, який росіяни атакували двома керованими авіабомбами, вже знайдено 18 тіл загиблих. Але кажуть, що ця цифра ще, на жаль, може зрости. У свою чергу, керівництво Епіцентру вже пообіцяло сім'ям загиблих, а також пораненим містянам, що їх не залишать наодинці з їхньою бідою.

Епіцентр звернувся з важливою інформацією до жителів Харкова, чиї рідні загинули в гіпермаркеті внаслідок ракетної атаки - today.ua

Про це йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою компанії.

Усі сім'ї людей, що загинули в приміщенні гіпермаркету, отримають від Епіцентру по 1 мільйону гривень фінансової допомоги. Крім того, компанія також візьме на себе усі витрати на поховання загиблих.

Обіцяють також допомогти з лікуванням та реабілітацією людей, що дістали поранення. Епіцентр компенсує їм усі витрати на відновлення здоров'я.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Наш біль та сум не порівняти зі скорботою тих, хто втратив близьких. Ми надамо допомогу родинам тих, хто загинув та постраждав під час ворожого удару по “Епіцентру” в Харкові. Молимося за душі загиблих та просимо Господа допомогти пораненим швидше одужати", - каже PR-директорка Епіцентру Юлія Чудновець.

Крім того, компанія обіцяє не залишити без підтримки дітей загиблих. Їм щомісяця виплачуватимуть по 10 тисяч гривень до досягнення ними 18-річного віку.

Епіцентр звернувся з важливою інформацією до жителів Харкова, чиї рідні загинули в гіпермаркеті внаслідок ракетної атаки

Як сталося, що у момент "прильоту" в приміщенні гіпермаркету були відвідувачі?

Як відомо, гіпермаркет Епіцентр, що розташований в одному зі спальних мікрорайонів Харкова, був атакований двома російськими керованими авіабомбами. Наразі відомо про 18 знайдених тіл загиблих. 13 із них вже ідентифіковано. Однак очевидці кажуть, що загиблих може бути більше. Адже все сталося суботнім днем, коли в Епіцентрі було багато відвідувачів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Керівництво гіпермаркету каже, що з оголошенням повітряної тривоги персонал гіпермаркету розпочав евакуацію відвідувачів. Але все сталося надто швидко, адже Харків – прифронтове місто. Усі люди, на жаль, не встигли покинути приміщення. У гіпермаркеті залишалася ще якась кількість відвідувачів та частина персоналу.

Нагадаємо, НАТО може взяти під захист небо над заходом України, пише видання BILD. Щоправда, проти цього  виступають США і Німеччина.