Українці можуть оформити довідку про доходи пенсіонера онлайн: інструкція ПФУ

Автор: Корнєєв Ігор

Тепер щоб оформити довідку про доходи пенсіонера, не обов'язково навіть виходити з дому. Пенсійний фонд пропонує це зробити через інтернет.

Цей документ може знадобитися людині, яка виходить на пенсію, для оформлення пенсійного посвідчення, субсидій, а також при виїзді або переказі пенсійних виплат до іншої країни.

У Пенсійному фонді нагадали, що саме треба знати, щоб оформити довідку про доходи пенсіонера в режимі онлайн.

По-перше, громадянину слід авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Для цього потрібно натиснути кнопку "Вхід" у правому верхньому кутку екрана. Далі на лівій панелі особистого кабінету необхідно у розділі "Комунікації з ПФУ" вибрати "Запит на отримання електронних документів"

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Третій крок: зі списку оберіть необхідний документ, у цьому випадку – "Довідка про доходи пенсіонера". Далі слід заповнити документ. Не забудьте вказати період, за який надаєте до Пенсійного фонду довідку про доходи.

Залишається лише надіслати дані до ПФУ, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього на екрані з'явиться підтвердження того, що все зроблено правильно. Відстежувати хід обробки документа можна в розділі "Мої звернення".

Українці можуть оформити довідку про доходи пенсіонера онлайн: інструкція ПФУ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше ми повідомляли, що пенсії за віком можуть отримати лише ті українці, які накопичили трудовий стаж, і за яких щомісяця робили внески до ПФУ. Якщо громадяни були працевлаштовані неофіційно або взагалі не працювали, для них не передбачено пенсійних виплат. Такі українці можуть розраховувати лише на тимчасову соціальну допомогу від держави.

Які документи необхідні для оформлення такої допомоги, читайте у нашому матеріалі.