Додаткові 6000 гривень щомісячно: хто з військових отримає нову надбавку

В Україні в однієї категорії військовослужбовців з'явилася можливість отримувати щомісяця додаткову винагороду у розмірі 6000 гривень. Про це детально розписано у законі "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань, пов'язаних із проходженням військової служби під час дії військового стану".

Додаткові 6000 гривень щомісячно: хто з військових отримає нову надбавку  - today.ua

Так, на таку грошову надбавку можуть розраховувати військовослужбовці строкової служби, чиї оклади до вересня становили від 350 до 700 гривень на місяць (поза зоною бойових дій) і ті, хто потрапляє безпосередньо на передову разом з усіма іншими бійцями, отримує від 30 000 до 100 000 гривень. 

З 1 серпня строковикам в Україні збільшили відпускні та підвищили виплати. Крім того, військовослужбовці строкової служби, у яких вона закінчилася під час військового стану, а також ті, військова служба яких продовжена понад встановлені строки і які під час дії військового стану вислужили не менше шести місяців, за власним бажанням можуть бути переведені до категорії мобілізованих.

Додаткові 6000 гривень щомісячно: хто з військових отримає нову надбавку

Відпустка солдатів строкової служби з серпня збільшилася з 10 до 30 днів на рік без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад.

Термін служби військових строкової служби, які добровільно перевелися на службу з мобілізації буде такий самий, як і для військових, мобілізованих під час військового положення:

  • до кінця дії військового стану;
  • до наказу про демобілізацію;
  • до звільнення на підставах, зазначених Законом про військовий обов'язок та військову службу для мобілізованих військових.

Раніше повідомлялося, на які виплати від держави може розраховувати родина військового.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua