Деяким сім'ям щомісячно виплачуватимуть по 500 гривень компенсації за комуналку

Автор: Марченко Любов

Деякі сім'ї щомісяця отримуватимуть по 500 гривень компенсації за комуналку. Ця допомога не залежатиме від статків родини, а також від обсягу спожитих нею комунальних послуг.

Деяким сім'ям щомісячно виплачуватимуть по 500 гривень компенсації за комуналку - today.ua

Таке рішення було ухвалене Чернігівською міською радою, а допомога поширюватиметься на деякі сім'ї жителів цього міста.

Допомогу отримуватимуть родини загиблих або померлих захисників України, а також сім'ї військовослужбовців, які свого часу загинули або зникли безвісти в Афганістані.  

Слід сказати, що законом і так визначено 50-відсоткову знижку за оплату комірного для сімей загиблих військовослужбовців. Однак у Чернігові вирішили збільшити допомогу для такої категорії містян. Отже тепер їм щомісяця виплачуватимуть ще й по 500 гривень компенсації за комуналку.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Деяким сім'ям щомісячно виплачуватимуть по 500 гривень компенсації за комуналку

"Статтею 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" для членів сімей загиблих захисників і захисниць передбачено пільги на оплату газу, електроенергії, опалення, квартирної плати та інших комунальних послуг у розмірі 50%. А з 2024 року додатково вони отримуватимуть ще й з міського бюджету 500 грн", - йдеться у повідомлення прес-служби Чернігівської міської ради.

Крім того, міська рада також ухвалила одноразову виплату в розмірі 20 тисяч гривен для кожного жителя міста, що буде мобілізований до лав ЗСУ. Таким чином, усі чернігівські новобранці отримуватимуть таку суму з міського бюджету.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На 2024 рік для військовослужбовців-новобранців з Чернігова, які будуть мобілізовані, ми передбачаємо матеріальну підтримку. Військові самі визначатимуться на що ці кошти витрачати. Це наш обов'язок і підтримка військовослужбовців. І це не остання подібна програма, яку ми будемо приймати, бо є багато потреб", — зауважив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Нагадаємо, деяким пенсіонерам надали 100% знижки на оплату комуналки.