Деякі українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 тисяч гривень

Автор: Корнєєв Ігор

У квітні в Україні почне діяти програма "Дитина не одна". По ній деякі громадяни зможуть отримати фінансову допомогу на утримання дітей.

Деякі українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 тисяч гривень - today.ua

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович повідомила, що громадянам, які дали притулок дітям, що залишилися без батьків, виплачуватиметься сума від 6,4 тисячі до 11,2 тисячі гривень.

Йдеться про дітей, які втратили батьків, але не отримали статус сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, уточнила міністр. Виплату зможуть отримати родичі та знайомі такої дитини, які дали їй притулок. Також на виплату можуть претендувати будинки дитячого типу.

Залежно від віку дитини, розмір допомоги може змінюватись від 6407 до 8000 гривень. На дитину з інвалідністю встановлено максимальний розмір допомоги від 8970 грн до 11 190 грн.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

Оксана Жолнович сказала, що раніше держава не надавала допомогу людям, які прихистили дитину, що втратила батьків. Хоча в Україні давно діє урядова ухвала, яка дозволяє сім'ям брати таких дітей на виховання. Тепер їм буде дещо легше утримувати їх.

"Зараз ми виправили цю ситуацію, призначивши допомогу, коли дитина набуде юридичного статусу", - сказала Жолнович.

Зазначимо, що допомога виплачуватиметься протягом пів року.

Деякі українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 тисяч гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними Мінсоцполітики, з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну понад 13 тисяч дітей залишилися без батьківського піклування.

Нагадаємо, багато українців незабаром отримають одноразову грошову допомогу. Її розмір буде різним: від 450 до 3100 гривень. Йдеться про виплати, які раніше здійснювали до Дня Перемоги 9 травня. Але наразі їх перенесли на День Незалежності.