Деякі українські пенсіонери отримають надбавки до пенсії у червні

Автор: Ольга Березовська

Пенсіонери в Україні можуть збільшити свої пенсійні виплати завдяки належним їм надбавкам. Так, уже у червні 2024 року деякі з них отримуватимуть на кілька сотень гривень більше.

Деякі українські пенсіонери отримають надбавки до пенсії у червні - today.ua

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №168 від 24 лютого 2023 року, українці віком від 70 років, які вже вийшли на заслужений відпочинок, можуть отримати вікову доплату до пенсійних виплат. Проте розраховувати на неї можуть не всі пенсіонери. Надбавка нараховується лише тим, у кого загальний розмір пенсій не перевищує 10 340,35 гривень.

Варто зазначити, що сума щомісячної компенсаційної виплати залежить від віку пенсіонера. Українці, які досягли 70-річного віку, отримають надбавку у розмірі до 300 гривень, ті, яким уже виповнилося 75 років, - до 456 гривень, а пенсіонери віком від 80 років - до 570 гривень. Для того, щоб виплати прийшли на картку, не потрібно нікуди звертатися, надбавка нараховується автоматично.

Деякі українські пенсіонери отримають надбавки до пенсії у червні

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Зазначимо, що у 2024 році, як і роком раніше, пройшло дві індексації пенсій. Найближчим часом підвищення пенсійних виплат не заплановане.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але пенсіонери з деяких регіонів мають можливість отримати доплату від ООН. Вона також нараховується автоматично та приходить особам, які проживають у зоні потенційних чи активних бойових дій та не отримували грошову допомогу від міжнародних організацій з 1 березня 2023 року. Це стосується мешканців Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей.

Раніше ми писали про те, як українцям із низькими пенсіями отримати доплату.