Українцям повідомили, де можна перевірити наявність штрафу від ТЦК

Автор: Корнєєв Ігор

За останні шість місяців на українців наклали більше штрафів за порушення правил військового обліку, ніж за весь 2023 рік. Перевірити, чи накладені на вас санкції військкоматом, можна в Opendatabot.

Українцям повідомили, де можна перевірити наявність штрафу від ТЦК - today.ua

Майже 12 тисяч штрафів наклали на громадян України Територіальні центри комплектування та соціального захисту (ТЦК та СП) цього року. Понад третину з них, а саме 4236 стягнень, українці вже сплатили.

Якщо порахувати за мінімальною санкцією у 17 тисяч гривень, це вже принесло державі понад 72 тисячі гривень. Які грошові потоки підуть до бюджету після 16 липня, коли закінчиться термін оновлення військово-облікових даних, можна лише здогадуватися.

"За пів року поточного року до виконавчої служби вже надійшло  більше штрафів від ТЦК, аніж за весь минулий рік.11 798 штрафів за порушення правил військового обліку ТЦК передали для примусового стягнення з боржників від початку року. Це вже більше, аніж за весь минулий рік. Так, у 2023 році з українців примусово стягували 10 337 подібних штрафів", - повідомляє сервіс Opendatabot.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

В Opendatabot зазначили, що ця статистика охоплює лише ті штрафи, за якими документи були передані до виконавчої служби для примусового стягнення коштів.

Українцям повідомили, де можна перевірити наявність штрафу від ТЦК

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб перевірити в даному сервісі, чи є на вас штраф від ТЦК та СП, потрібно ввести свої ім'я, по батькові, прізвище та дату народження.

Нагадаємо, після 16 липня військкомати розпочнуть масове розсилання повісток поштою. Незалежно від того, чи отримав її громадянин, чи ні, неявка до ТЦК та СП у зазначену в повістці дату вважатиметься ігноруванням вимог військового обліку. Після цього може бути накладено штраф.