Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Автор: Корнєєв Ігор

Українські далекобійники у перший день дії нового закону про мобілізацію влаштували масштабну акцію протесту. Вони перекрили рух трасою Київ-Одеса.

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса - today.ua

На цю мить відомо, що велика кількість фур зупинилася на трасі, яка сполучає Київ та Одесу. Це сталося на стику Одеської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Один з учасників акції записав відеозвернення, яке зараз поширюється в Мережі.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Він повідомив, що водії протестують проти діяльності влади, проте не конкретизував, які рішення спричинили занепокоєння водіїв. Зазначимо, що акція збіглася із першим днем ​​дії нового закону про мобілізацію в Україні.

Водій повідомив, що у страйку беруть участь далекобійники практично з усіх регіонів країни.

"Хлопці страйкуют, долучилися дуже багато хлопців. Київські машини, івано-франківські, Вінниця, Черкаси, Чернігів… Напевно немає такої області з якої тут машини не стоять. Хлопці радо відкликнулися на цей страйк, щоб нас хоч трошки почули", - розповів далекобійник. 

Він повідомив, що на акції протесту присутні представники поліції, які стежать за порядком. Очікується прибуття карети швидкої допомоги. Легкові машини, за словами далекобійника, протестувальники планують пропускати.

Нагадаємо, раніше засновник логістичної групи компаній "Прайм"Дмитро Льоушкін заявляв, що у сфері вантажних автомобільних перевезень склалася критична ситуація через діяльність ТЦК. Побоюючись мобілізації, водії масово звільняються чи відмовляються виходити в рейси. Деякі далекобійники, за словами Льоушкіна, не повернулися із рейсів до Польщі.

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Для ТЦК не важливо, хто перед ним - водій-міжнародник чи хтось інший, вони просто вручають повістки всім підряд. А водії ставляться до цього дуже обережно. Дружини кажуть своїм чоловікам, щоб вони кидали роботу і шукали щось інше, або сиділи вдома", – розповів Дмитро Льоушкін.

За словами засновника логістичної групи компаній "Прайм", ця ситуація загрожує країні масштабною паливною та продовольчою кризою.