Чиновники придумали, як збільшити українцям плату за тепло без підвищення тарифів

Автор: Марченко Любов

В Україні діє мораторій щодо підвищення тарифів на тепло. Відповідно до закону, їх не мають права підвищувати до закінчення дії воєнного стану. Та, попри це, деяким українцям вже з наступного опалювального сезону плату за тепло збільшать. Водночас тарифи не чіпатимуть, вони залишаться незмінними.

Чиновники придумали, як збільшити українцям плату за тепло без підвищення тарифів - today.ua

Що придумали комунальники, аби взяти зі споживачів більше грошей, розповів керівник КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась.

Таку додаткову плату мають намір запровадити для жителів Черкас. Як з’ясувалось, споживачі тепер будуть змушені доплачувати за "втрату функціонування системи". Причому все – у межах чинних нормативів. Комунальники знайшли в їхніх помешканнях точку, що потребує додаткових витрат тепла. Йдеться про… сушарки для рушників, які зазвичай встановлені у ванних кімнатах.

Під час руху теплоносія трубами сушарка для рушників стає частиною опалювальної системи, в якій також втрачається теплова енергія.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Чиновники придумали, як збільшити українцям плату за тепло без підвищення тарифів

"В будинку при постачанні гарячої води є рушникосушарки, які використовують для додаткового комфорту, але там витрачається теплова енергія. За неї потрібно платити", - розтлумачив комунальник.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас він наголосив, що тарифи за тепло залишаються незмінними. Однак платити містянам доведеться трохи більше, бо їхні рушникосушарки поглинають додаткові калорії.

Нагадаємо, стало відомо, якими будуть тарифи на газ для населення у другому півріччі.