В Україні чоловіків мобілізуватимуть за несплату аліментів

Автор: Корнєєв Ігор

Новий закон про мобілізацію передбачає позбавлення відстрочки від армії для чоловіків, які не сплачують аліменти. За даними Міністерства юстиції, на фронті ризикують опинитися 20 тисяч людей.

В Україні чоловіків мобілізуватимуть за несплату аліментів - today.ua

На цей час для чоловіків, на утриманні яких перебувають троє та більше дітей, передбачена відстрочка від служби в армії. Однак за новою версією закону про мобілізацію, за несплату аліментів терміном понад три місяці, громадянин її позбавлятиметься.

У Мін'юсті зазначили, що якщо заборгованість за аліментами є хоча б на одного з трьох і більше дітей, то цей громадянин втратить належну йому за законом відстрочку.

Бази даних щодо аліментників будуть передані до ТЦК. Міністерство юстиції заявило, що у них міститься потенційний мобілізаційний ресурс у 20 тисяч осіб. Однак у відомстві зазначають, що служба в армії не є покаранням, а лише можливістю для людини отримати гідну зарплату та розрахуватись із боргами.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Станом на 1 березня поточного року заведено понад півмільйона документів про стягнення аліментів. Зазначимо, що близько 3% ухилянтів від сплати грошей на утримання дітей – жінки. Близько 16,2 тисячі українських жінок переклали виховання дітей на колишніх чоловіків, але при цьому затримують виплати на їх утримання.

В Україні чоловіків мобілізуватимуть за несплату аліментів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для жінок, які вчасно не сплачують аліменти, також передбачено зняття відстрочки від мобілізації, якщо вони є військовозобов'язаними. Але в переважній більшості ця норма торкнеться чоловіків.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні збільшили виплати на дітей військовослужбовців. У Мінсоцполітики повідомили, хто може претендувати на грошову допомогу від держави.