Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Автор: Корнєєв Ігор

Уряд узаконив популярний спосіб доставлення повістки військовозобов'язаним. Відсьогодні навіть просто засунута у двері повістка буде вважатися врученою.

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну - today.ua

Кабмін змінив порядок призову, за яким громадянам вручали повістки до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Відтепер, коли набув чинності новий закон про мобілізацію, навіть недоставлена громадянинові повістка вважатиметься отриманою після проставлення позначки про те, що адресат недоступний для її вручення.

У постанові Кабінету міністрів України №560 від 16 травня 2024 року прописано кілька умов, за яких повістка вважається врученою військовозобов'язаною. По-перше, це день отримання, у тому випадку, якщо листоноша доставив вам повістку.

У разі відмови в отриманні повістка вважається врученою у день проставлення відповідної позначки поштовим відділенням, яке уповноважено її доставити. Аналогічна ситуація і за фактичної відсутності адресата.

Популярні зараз

Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною

Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям

Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах

Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України

Поштове відділення просто повідомить ТЦК та СП про неможливість вручити повістку громадянину, і дата такого повідомлення стане днем ​​отримання повістки. Тобто, навіть якщо ви не живете за цією адресою, а повістку просто поклали в поштову скриньку або через її відсутність засунули вам у двері, вважайте, що ви її отримали та викликані в ТЦК і СП.

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У випадку, якщо ви повідомили ТЦК про зміну місця проживання, а повістка була вам відправлена ​​на стару адресу, вона не має юридичної сили.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, набув чинності новий закон про мобілізацію. Про те, які зміни чекають на військовозобов'язаних громадян, ми писали в нашому матеріалі.