Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Автор: Ольга Березовська

У червні 2024 року буде здійснено перерахунок пенсійних виплат частини українських пенсіонерів. Деяким із них додадуть тисячу гривень.

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень - today.ua

В Україні періодично проводять перерахунок пенсій. У червні також очікується індексація. Але вона пройде заднім числом, оскільки Пенсійний фонд отримує статистичні відомості з деяким запізненням.

Розраховувати на доплату можуть ті пенсіонери, які пішли на заслужений відпочинок, але продовжили працювати. Але щоб отримати додаткову тисячу гривень їм потрібно відповідати кільком критеріям.

Так, підвищення виплат очікує на тих, у кого розмір основної пенсії становить 5842 гривні, хто мав 35 років стажу на момент виходу на пенсію, і хто за час роботи вже після виходу на заслужений відпочинок отримав мінімум 24 місяці додаткового стажу.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Зазначимо, що пенсіонерам, які працюють, пенсію перераховують один раз на два роки, але за умови, що до березня у них накопичилася необхідна кількість додаткового стажу. Розмір доплати становить 333 гривні за місяць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перерахунок призначається у квітні, але доплату починають виплачувати лише у червні через затримку статистичних даних. Але на початку літа пенсіонери одержують усю суму за три місяці. Тобто у червні їм нарахують додаткову тисячу гривень, а далі доплата виплачуватиметься щомісяця. Їхня пенсія складе 6175 гривень.

Нагадаємо, що у 2025 році в Україні планують змінити умови для виходу на пенсію.