Буданов повідомив про спроби росіян заходити до Сумської області

Автор: Корнєєв Ігор

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив про перебіг російського наступу. Він заявив, що ситуація на фронті зараз є складною.

Буданов повідомив про спроби росіян заходити до Сумської області - today.ua

Глава ГУР повідомив, що так званий літній наступ росіян розпочався ще місяць тому. Противнику вдається створювати проблеми нашим воїнам, проте Кирило Буданов оптимістичний в оцінках ситуації, попри важкий період на фронті.

"Але я ще раз повторюю: "Армагеддону" ніякого не буде. Не переживайте, ми вистоїмо та переможемо", - заявив начальник ГУР МО.

Буданов повідомив, що на Сумщині вжито всіх необхідних заходів, щоб не допустити того, що сталося на півночі Харківської області. Нагадаємо, в районі Липців та Вовчанська окупантам вдалося швидко зайняти кілька кілометрів сірої зони між державним кордоном та позиціями наших військових.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Начальник Головного управління розвідки переконаний, що на Сумщині ця ситуація не повториться, хоча зазначив, що російські диверсійно-розвідувальні групи не залишають спроб прорватися в регіон.

"Але всі необхідні заходи вже вжито і такого масштабу, як сталося (у Харківській області – ред.), вже немає", – зазначив Кирило Буданов.

Також він повідомив, що Росія підтягнула нові комплекси С-500 для захисту Керченського мосту. Буданов розповів, що насамперед окупанти використовують його для перекидання особового складу до Криму.

Буданов повідомив про спроби росіян заходити до Сумської області

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Керченський міст використовувався і використовується, і поки він є, він буде використовуватися. Те, що поромами основні вантажі возяться - так, це правда. Але через міст теж проїжджає і особовий склад, насамперед. Вантажі - менше, але особовий склад - це основний шлях", – розповів головний розвідник країни.

Нагадаємо, видання BILD писало, що знищення поромів, які доставляють вантажі до Криму, є ознакою того, що Україна готується знищити Керченський міст та повністю відрізати півострів у логістичному сенсі від Росії.