Британська розвідка розповіла про плани росіян щодо української енергетики

Автор: Корнєєв Ігор

Розвідка Великобританії зробила прогноз про подальші плани Росії щодо ракетного терору українських міст. Її висновки невтішні.

Британська розвідка розповіла про плани росіян щодо української енергетики - today.ua

Міноборони Великобританії повідомило, посилаючись на свою розвідку, що Росія має намір продовжити завдавати ударів об'єктам критичної інфраструктури України. Метою агресора є тиск на українське суспільство та уряд.

Росія давно й без успіху добивається переговорів із Києвом, проте хоче провести їх на своїх умовах. За задумом Кремля, має йтися про визнання Україною російського контролю над окупованими агресором територіями.

Однак у британському силовому відомстві зазначили, що значна пауза між останніми потужними ракетними атаками може свідчити про скорочення можливостей РФ. У розвідці припустили, що це пов'язано із санкціями.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

"Санкції, ймовірно, обмежили можливості Росії щодо доступу до ключових компонентів як літаків, так ракет. Успіхи української ППО також, імовірно, ускладнили планування російських місій", - йдеться у зведенні.

За умови повної відсутності жорсткої реакції ООН та розвинених західних держав, для Росії немає перешкод зі здійснення терору щодо українських міст. Все залежить тільки від їхньої здатності виробляти ракети, що стали дефіцитними, в потрібних обсягах.

Україна ж опинилася в непростих умовах через ненадання обіцяної допомоги США,

надто довгий процес підготовки пілотів F-16, а також нескінченних обмежень, які накладають на неї союзники.

Британська розвідка розповіла про плани росіян щодо української енергетики

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Навіть після прибуття американських винищувачів проблему обстрілу прикордонних регіонів комплексами С-300 вирішити не вдасться. Їхня невелика дальність дії в режимі "земля-земля" дозволила б пілотам F-16 легко потрощити установки, проте США заборонили бити по російській території.

Сьогодні з'явилася інформація, яку з повним правом можна назвати скандальною. Джерела видання Financial Times в американському керівництві стверджують, що Вашингтон наполягає на припиненні українських атак на російські нафтопереробні заводи.