Держсекретар США допустив використання американської зброї для ударів по Росії

Автор: Корнєєв Ігор

Держсекретар США Ентоні Блінкен зробив низку важливих заяв після зустрічі зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою. Зокрема, він повідомив, що Україна сама може вирішувати, як використовувати надану американцями зброю.

Держсекретар США допустив використання американської зброї для ударів по Росії - today.ua

Після заяв глави МЗС Великобританії Девіда Кемерона про допустимість ударів британською зброєю по території РФ, аналогічну заяву зробив держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Ми не заохочуємо, не сприяємо ударам України по Росії. Але, зрештою, Україна сама вирішує, як вести війну", - заявив глава зовнішньополітичного відомства США.

Водночас він анонсував новий пакет військової допомоги Україні, який стане найбільшим з моменту ухвалення відповідного закону Конгресом США. Нагадаємо, наприкінці квітня американський парламент затвердив виділення Україні 61 млрд доларів допомоги, з яких 23 млрд буде витрачено на військові потреби нашої країни.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

"У нас є додаткова допомога, і ця допомога вже доставляється в Україну. Хочу оголосити, що ми надамо додаткові 2 млрд доларів фінансової та військової допомоги", - заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Він зазначив, що виділені кошти Україна зможе витратити на придбання озброєнь та інвестиції у ВПК країни.

Держсекретар США допустив використання американської зброї для ударів по Росії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також Ентоні Блінкен підтвердив, що Київ та Вашингтон обговорюють розміщення ще одного комплексу Patriot у районі Харкова, щоб захистити місто від нескінченного ракетного обстрілу з Білгородської області.

Нагадаємо, за півтора місяця, які пройшли з моменту ухвалення закону про допомогу Україні, США оголошують вже про третій пакет військової підтримки. Перші два були на загальну суму 1,4 млрд доларів.