Благодійний фонд видасть безкоштовні продукти людям похилого віку: прийом заявок розпочнеться 28 березня

Автор: Ольга Березовська

Деякі літні українці зможуть отримати гуманітарну допомогу від одного з благодійних фондів, що діють в Україні. Коли відкривається збір заявок та кому пропонують зареєструватися?

Благодійний фонд видасть безкоштовні продукти людям похилого віку: прийом заявок розпочнеться 28 березня - today.ua

Багато благодійних організацій продовжують надавати допомогу українцям, які постраждали від війни. І один із них анонсував збір заявок на отримання підтримки у вигляді безкоштовних продуктових наборів. Фонд "Тримай" повідомив, що люди похилого віку, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи та проживають у місті Одеса, можуть зареєструватися на допомогу.

Повідомляється, що організація почне прийом заяв від українців 28 березня 2024 року, а сама видача продуктових наборів відбудеться через три дні. Пройти реєстрацію зможуть переселенці віком від 70 років.

Благодійний фонд видасть безкоштовні продукти людям похилого віку: прийом заявок розпочнеться 28 березня

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Щоб звернутися до співробітників фонду за допомогою, українцям потрібно буде заповнити онлайн-форму і вчасно прийти в призначене місце видачі продуктів. Попередньо це відбуватиметься в парку Горького в період із 12 до 17 години.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Онлайн-анкета стане доступною для заповнення у четвер, 28 березня о 15 годині дня. Її можна буде знайти в одному із повідомлень на Телеграм-каналі фонду за цим посиланням. Там же волонтери повідомлять точний час та умови видачі продуктових наборів літнім переселенцям.

Нагадаємо, що у Польщі також повідомили про видачу допомоги, але грошової. Заповнити її можуть деякі українські біженці.