Більше 40 тис. гривень: у Центрі зайнятості назвали актуальні вакансії та зарплати для киян

Автор: Лобанова Єлизавета

У Київському центрі зайнятості назвали найзатребуваніші вакансії листопада для столичних претендентів. Середня зарплата для спеціалістів становить 14 тисяч гривень.

Більше 40 тис. гривень: у Центрі зайнятості назвали актуальні вакансії та зарплати для киян - today.ua

Однак, якщо брати до уваги всі вакансії, то багато роботодавців готові платити в рази більше, оскільки за багатьма спеціальностями спостерігається дефіцит кадрів, і підвищення зарплат це вимушений захід, щоб залучити фахівців.

Насамперед підвищений попит фіксується на фахівців сфери інформаційних технологій, а також робітничі спеціальності. Рівень зарплат цим фахівцям пропонують вище за середній.

Наприклад, інженер з програмного забезпечення та спеціаліст з розробки та тестування програмного забезпечення може знайти роботу за 110 тис. грн на місяць, для інженера-програміста в Центрі зайнятості є вакансія на 73 тис. грн, для інженера інформаційно-комунікаційних систем - 45 тис. грн.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Високо цінується і праця зв'язківців - інженерам та операторам електрозв'язку обіцяють платити щонайменше 43 тис. грн.

Більше 40 тис. гривень: у Центрі зайнятості назвали актуальні вакансії та зарплати для киян

У ТОП високооплачуваних вакансій увійшли і працівники сфери охорони здоров'я. Зарплата лікаря-ортопеда-травматолога у Києві становить 32 тис. грн, фельдшера – 26 тис. грн, лікаря-сурдолога – 25 тис. грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо говорити про представників робочих спеціальностей, то водію автотранспортних засобів пропонують зарплату в 44 тис. грн, слюсар може отримувати 40 тис. грн, машиніст - 39 тис. грн, верстатник деревообробних верстатів - 35 тис. грн, реставраторам металевих конструкцій, електрогазозварникам зварювальникам та малярам у столиці пропонують за роботу до 30 тис. грн.

Раніше повідомлялося, які вакансії мають найбільший попит у ЗСУ.