Австралія передасть обладнання для захисників лівобережжя Херсонщини

Автор: Корнєєв Ігор

Австралія оголосила про новий пакет військової допомоги на суму 100 млн доларів. Зокрема, до нього увійдуть швидкісні надувні човни із жорстким корпусом.

Австралія передасть обладнання для захисників лівобережжя Херсонщини - today.ua

Кількість човнів, які передасть Австралія, не розголошується. Відомо, що їх виготовляє компанія Sentinel Boats. Дані плавзасоби відрізняє можливість швидкого розгортання, швидкість та маневровність. Крім цього, вони дуже міцні та довговічні.

"Українським збройним силам не доведеться купувати катери на заміну протягом багатьох десятиліть", - повідомили у компанії-виробнику.

Про передачу плавальних засобів повідомив посол України в Австралії Василь Мірошниченко. Він особисто переконався у їхній якості.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

"Перебуваючи в Хобарті, окрім доповідей у Тасманійському клубі та Королівському інституті об’єднаних служб, я також мав змогу оглянути човни, які виготовляє для України інноваційна компанія Tassie Sentinel. Вони увійшли до останнього пакету допомоги Україні уряду Австралії", – повідомив український дипломат.

Компанія Sentinel Boats зазначає, що її продукція дозволить Силам оборони України проводити річкові операції. Це особливо актуально для наших підрозділів, які тримають плацдарм на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Також човни можуть використовуватись при морських операціях.

Наші військові активно використовують плавальні засоби для доставлення снарядів, спорядження та продовольства для утримання плацдарму в районі Кринок. Також човни дозволяють евакуювати поранених.

Австралія передасть обладнання для захисників лівобережжя Херсонщини

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Повідомляється, що човни Sentinel 830R RHIB будуть поставлені до України протягом найближчих місяців.

Нагадаємо, Пентагон оголосив про пакет допомоги Україні на 400 млн доларів. Вже зараз США готують наступний пакет, проте його обсяг та номенклатура поки що не розголошуються.