Apple розпродує свої смартфони за смішними цінами: де можна купити “яблучні“ девайси з великою знижкою

Автор: Марченко Любов

Американська корпорація Apple розпродує свої смартфони смартфони  з велетенськими знижками. Знижки на деякі моделі перевищують 300 доларів США. Таким чином Apple хоче закріпити свої позиції на ринку високоякісних смартфонів, з якого останнім часом її активно потіснили китайські виробники.

Apple розпродує свої смартфони за смішними цінами: де можна купити “яблучні“ девайси з великою знижкою - today.ua

Про це йдеться у повідомленні агенства Reuters.

Китайська компанія Huawei дедалі більше розширює свою нішу на ринку девайсів із високою якістю. Через це Apple вирішила "дати бій" головному конкуренту на його території, влаштувавши масовий розпродаж свої смартфонів у Китаї з великими знижками.

На  своїй офіційній електронній платформі Tmall у Китаї Apple виставила на продаж смартфони зі знижками до 2300 юанів, що дорівнює 318 доларів США. Під час попереднього аналогічного розпродажу, що відбувся у Китаї в лютому, американська компанія продавала свої смартфони із максимальною знижкою у 1150 юанів, тобто удвічі меншою, ніж зараз.  

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Apple розпродує свої смартфони за смішними цінами: де можна купити “яблучні“ девайси з великою знижкою

У теперішньому розпродажі, наприклад, смартфон iPhone 15 Pro Max об’ємом 1 ТБ реалізують із максимальною знижкою 2300 юанів (318 доларів). А базову модель iPhone 15 на 128 ГБ можна придбати на 192 долари дешевше. Суттєво знижені ціни й на інші девайси.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ярмарок щедрості від Apple триватиме у Піднебесній з 20 по 28 травня – 9 днів. Смартфони зі знижками будуть продаватись як онлайн - на маркетплейсах, так і у звичайних магазинах офлайн.

Нагадаємо, старі кнопкові телефони зараз знову у тренді. Так, нещодавно покупці у тому ж Китаї блискавично розмели легендарну модель Nokia 3210, яку випустили цьогоріч на честь 25-річчя цієї моделі.