Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Автор: Марченко Любов

Війська РФ уже найближчим часом можуть піти на штурм двох українських міст. Ці, загалом невеликі, населені пункти мають для ворога важливе стратегічне значення. Вони можуть стати для агресора плацдармом для подальшого захоплення українських територій.

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки - today.ua

Отже найближчим часом окупанти намагатимуться взяти Часів Яр та Вовчанськ, йдеться у звіті ISW (інституту вивчення війни).

Аналітики ISW зауважують, що після певної паузи окупанти знову активізували свої зусилля із захоплення Часового Яру. Військові спеціалісти вважають, що це невелике місто має неабияке стратегічне значення як для ворога, так і для нас. Через це росіяни активізували військові дії на підступах до цього міста.

“Після штурму 4 квітня була активізація російських наступальних операцій поблизу Часового Яру, і нещодавні російські механізовані штурми в цьому районі, ймовірно, свідчать про загальну інтенсифікацію російських зусиль із захоплення цього міста”, — йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Захоплення Часового Яру дало би росіянам вигідні позиції для подальшого наступу на Дружківку та Костянтинівку. Обидва ці два міста входять до південної частини українського оборонного поясу, який не дає ворогу просуватись на Донеччині.

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

“Це забезпечило б російським військам вигідні позиції для подальших наступальних операцій на Костянтинівку та Дружківку — міста, що утворюють південну частину українського оборонного поясу, який є основою оборони України на Донеччині”, —пояснюють в  ISW.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже найближчим часом на цих напрямках може бути дуже гаряче. Тому жителям цих міст, які ще залишаються у своїх домівках, варто було б евакуюватися, щоб не наражати себе на небезпеку зайвий раз.

Нагадаємо, війна в Україні може бути закінчена на умовах, висунутих Китаєм. Вони суттєво відрізняються від російських вимог.